Alan Wake 2 już niebawem doczeka się pożądanego trybu. Remedy potwierdza, że pracuje nad stosownym patchem

Alan Wake 2

Alan Wake 2 to bez wątpienia jedna z lepszych produkcji, które zadebiutowały w 2023 roku (niektórzy twierdzą wręcz, że jest najlepsza). Tytuł od Remedy Entertainment doczekał się już kilku aktualizacji, które dodawały nowe funkcje, a co za tym idzie — ulepszały wrażenia płynące z rozgrywki. Ostatni wpis ujawnia, że już niebawem doczekamy się jednej, ale niezwykle pożądanej opcji.

Alan Wake 2 z zapowiedzią trybu fotograficznego

Na twitterowym profilu gry pojawił się wczoraj wpis informujący, że Alan Wake 2 doczeka się aktualizacji dodającej wyczekiwany przez wielu tryb fotograficzny. Opcja ta będzie zupełnie bezpłatna, więc gracze nie muszą obawiać się o potencjalnie nowy wydatek. Zgodnie z tym wpisem stosowny patch powinien pojawić się „gdzieś wiosną”, co raczej nie jest zbyt ścisłym określeniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w planach Remedy Entertainment jest wydanie dwóch darmowych DLC. Poza tym mamy doczekać się jeszcze dodatkowo płatnej zawartości, jednak na razie w kwestii tej musimy polegać na pogłoskach i tym, co wykopali dataminerzy.

Warto więc czekać na kolejne nowości, które trafią do Alana Wake 2, bo widać, że twórcy podchodzą do tej kwestii z wielką pieczołowitością. Jeśli tylko Remedy wreszcie ujawni, kiedy do tego tytułu trafi tryb fotograficzny, to na pewno o tym napiszemy!

Źródło: Twitter/X: Alan Wake 2

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.