Alan Wake: Flashback dostępne za darmo! Gracze Fortnite mogą przygotować się na premierę Alan Wake 2

Alan Wake: Flashback

Zgodnie z zapowiedziami Alan Wake 2 ma doczekać się „znaczących” darmowych DLC. Od premiery nowej produkcji studia Remedy Entertainment dzieli nas natomiast nieco ponad tydzień. Niewykluczone, że część graczy chciałaby przypomnieć sobie wydarzenia z pierwszej części przygód Alana Wake’a przed zagraniem w nadchodzący sequel. Właśnie z myślą o takich użytkownikach firma Epic Games przygotowała projekt Alan Wake: Flashback.

Epic Games udostępniło Alan Wake: Flashback. Specjalny projekt przygotowuje graczy na premierę Alan Wake 2

Alan Wake: Flashback – zwiastun

Alan Wake: Flashback dostępne jest za darmo w Fortnite. Aby uzyskać dostęp do wspomnianego projektu, gracze muszą jedynie uruchomić popularną produkcję Epic Games, przejść do zakładki „Kod wyspy” i w odpowiednim miejscu wpisać: 3426-5561-3374. Użytkownicy zostaną wówczas przeniesieni do lokacji zaprezentowanej na powyższym zwiastunie.

Dzięki Alan Wake: Flashback gracze mogą przypomnieć sobie wydarzenia z pierwszej części przygód Alana Wake’a. Pozwoli to zainteresowanym odpowiednio przygotować się na premierę kontynuacji, która – jak wspomnieliśmy wyżej – odbędzie się już w przyszłym tygodniu. To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Epic Games z myślą o fanach produkcji Remedy Entertainment.

W Fortnite dostępne jest bowiem obecnie wydarzenie zatytułowane „Koszmarów Czar 2023”. W ramach wspomnianego eventu gracze mogą zdobyć m.in. skórkę przedstawiającą Alana Wake’a. Epic Games przygotowało również całą masę innych atrakcji dla miłośników Halloween i horrorów. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Fortnite.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 8000 zł

Alan Wake 2 zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 27 października 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji studia Remedy Entertainment gracze będą mieli okazję wcielić się w dwójkę bohaterów, a każdej z nich będzie poświęcona taka sama ilość czasu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.