Pracuje dla PlayStation i zagrała w Starfield. Gracze chcą, aby Sony ją zwolniło

Starfield Alanah Pearce

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Alejandro Castillo, redaktor portalu MeriStation, został zalany groźbami i obelgami za wystawienie Starfield niskiej oceny. Jak widać, u niektórych graczy skrajne emocje wywoływane są przez prozaiczne rzeczy, które raczej nie powinny mieć wielkiego wpływu ani na ich życie, ani osobisty odbiór konkretnych produkcji. Z krytyką związaną ze Starfield spotkała się też scenarzystka God of War Ragnarok, exclusive’a PlayStation. Powód w tym wypadku był jednak nieco inny. Chodziło to, że grała w nowy hit Bethesdy, a według niektórych najwyraźniej nie powinna…

Część graczy krytykuje Alanah Pearce za granie w Starfield. Mówią, że powinna zostać zwolniona z PlayStation

Alanah Pearce o tym, jak gracze chcą jej zwolnienia za granie w Starfield

Alanah Pearce, popularna YouTuberka oraz scenarzystka PlayStation została skrytykowana przez niewielką część wiernych graczy konsoli Sony za granie i promowanie Starfield, exclusive’a Xboxa. Kilku z nich wezwało nawet na Twitterze/X PlayStation, by zwolniło ją z pracy.

W filmie opublikowanym na swoim kanale YouTube Alanah Pearce omówiła post, który dodał sfrustrowany gracz na Twitterze/X. Wypunktowała przy tym jego absurdalność.

Kiedy wychodzi duża gra i ludzie są nią podekscytowani, cała branża jest tym podekscytowana. Ludzie w branży gier lubią i dbają o gry wideo jako całość. Rzeczy, które Ty uważasz za ważne, nie mają tak naprawdę znaczenia.

Alanah Pearce

Alanah Pearce podkreśliła też, że owszem, pracuje dla PlayStation, ale nawiązała także współpracę z Microsoftem. Firma wspiera ją w tworzeniu treści na jej kanale.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Starfield

Na szczęście tego typu negatywnych komentarzy na temat testowania przez Alanah Pearce Starfield było niewiele. Miejmy nadzieję, że niektórzy gracze zaczną się po prostu cieszyć grami, a nie szukać powodów do frustracji z tak błahych powodów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.