Alone in the Dark ze szczegółami na temat czasu gry. Twórcy podkreślają, że jedno przejście nie wystarczy

Alone in the Dark Edward Carnby

Pod koniec maja ujawniono datę premiery Alone in the Dark. Gracze otrzymali wówczas możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną nadchodzącego rebootu kultowej serii horrorów. Deweloperzy ze studia Pieces Interactive udzielili tymczasem wywiadu, w którym podzielili się kolejnymi szczegółami na temat produkcji. Twórcy ujawnili bowiem, ile godzin zajmie jednokrotne ukończenie kampanii fabularnej.

Alone in the Dark będzie trzeba ukończyć „co najmniej” dwukrotnie. Ujawniono czas gry

Alone in the Dark – zwiastun

Zgodnie z zapowiedziami w Alone in the Dark gracze będą mieli okazję wcielić się w Edwarda Carnby’ego lub Emily Hartwood. Ukończenie jednej kampanii – według informacji przekazanych przez twórców – ma natomiast zająć od 6 do 10 godzin. Na czas rozgrywki z pewnością wpływ będą miały umiejętności danego gracza, a także ilość czasu poświęcona na dokładną eksplorację lokacji.

Deweloperzy ze studia Pieces Interactive podkreślają jednak, że jedno przejście nie wystarczy. Użytkownicy zainteresowani poznaniem pełnej historii, którą zaoferuje Alone in the Dark, będą musieli ukończyć grę „co najmniej” dwukrotnie. Zarówno Edward, jak i Emily będą bowiem posiadać filmowe przerywniki, lokacje i sekwencje niedostępne w kampanii drugiego bohatera.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup Alone In The Dark

Alone in the Dark powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera produkcji studia Pieces Interactive zaplanowana jest na 25 października 2023 roku. Zamierzacie sięgnąć po wspomniany tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach na dole wiadomości!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.