Alone in the Dark z datą premiery i demem dostępnym od dzisiaj! Dostaliśmy też obszerny gameplay

Alone in the dark

Gry horrory przeżywają w ostatnim czasie renesans, gdyż już od trzech miesięcy możemy ogrywać rewelacyjny Resident Evil 4 Remake, wczoraj otrzymaliśmy datę premiery Alana Wake’a 2, a na horyzoncie nadchodzi Amnesia: The Bunker. Tymczasem Pieces Interactive w nocy zaprezentowało swoją produkcję — Alone in the Dark. Wraz ze sporym materiałem z gry otrzymaliśmy także jej datę premiery, a co więcej, od dzisiaj możemy sprawdzićj wspomniany horror za sprawą wersji demo.

Data premiery Alone in the Dark oraz obszerny gameplay

Nowy materiał z gry Alone in the Dark

W nocy Pieces Interactive opublikowało film ze swojej najnowszej gry — Alone in the Dark. Wspomniany materiał prezentuje fragment rozgrywki, ale także aktorów, którzy wcielą się w główne postacie. Emily Hartwood została zagrana przez Jodie Comer z Ostatniego Pojedynku oraz serialu Obsesja Eve, natomiast w Edwarda Carnby’ego wcielił się znany ze Stranger Things David Harbour.

Oczywiście nie są to najważniejsze informacje, jakimi podzielili się twórcy, gdyż wydawca THQ Nordic podał oficjalną datę premiery Alone in the Dark. We wspomniany horror zagramy jesienią, a konkretnie – 25 października 2023 roku. Gra ukaże się na PC, Xboxach Series X|S oraz PS5.

Jeżeli jednak ktoś chce przetestować Alone in the Dark przed zakupem pełnej wersji, to jest ku temu idealna okazja, gdyż udostępniono wersję demo, za sprawą której można ograć pierwszy rozdział dzieła od Pieces Interactive.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Pierwsze komentarze dotyczące dema są w większości bardzo dobre, co może nastrajać optymizmem. A Wy zamierzacie przetestować Alone in the Dark? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.