Alone in the Dark na Gamescomie – grywalna wersja już w przyszłym tygodniu

Alone in the Dark

Następny tydzień upłynie w branży gier pod znakiem targów Gamescom. Z tej okazji można spodziewać się ciekawych pokazów, w tym nadchodzącej odsłony Alone in the Dark. THQ Nordic będzie miało w zanadrzu kilka produkcji, ale to właśnie nadchodzący horror budzi największe emocje.

REKLAMA

Grywalna wersja Alone in the Dark na targach

THQ Nordic na Gamescom 2022

Dopiero co do sieci trafił pierwszy zwiastun Alone in the Dark, a teraz czas na targi, gdzie gra zostanie zaprezentowana w swojej grywalnej wersji. Będzie to jedna z kilku prezentacji, ponieważ THQ Nordic będzie mieć w swoim portfolio łącznie 9 tytułów.

Zobacz też: Najlepsze soundbary do telewizora

Całe zestawienie gier wydawcy na Gamescom 2022 wygląda następująco:

  1. Alone in the Dark
  2. DESTROY ALL HUMANS! 2 – Reprobed!
  3. Tempest Rising
  4. Wreckreation
  5. AEW: Fight Forever
  6. Outcast 2 – A New Beginning
  7. SpongeBob SquarePants – The Cosmic Shake
  8. The Valiant
  9. SpellForce: Conquest of Eo

Największe zainteresowanie spośród gier od THQ w dalszym ciągu budzi Alone in the Dark. Gracze wreszcie doczekają się kontynuacji serii, której ostatnie wydanie datuje się na odległy przecież 2008 rok. Pozostaje tylko czekać na kolejne pokazy i premierę gry.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!