Alone in the Dark oficjalnie! Klimat wylewa się z ekranu, a twórcy omijają stare konsole

Alone in the Dark

Już z rana informowaliśmy o tym, że nowe Alone in the Dark wycieka. Mogliśmy rzucić okiem na pierwsze zrzuty ekranu, a także dowiedzieć się, gdzie zabierze nas produkcja. Ostatnie plotki okazały się prawdziwe, bo tytuł został zaprezentowany na sierpniowym THQ Nordic Showcase 2022.

REKLAMA

Trailer Alone in the Dark na THQ Nordic Showcase 2022

Alone in the Dark – trailer

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, trafimy do szpitala psychiatrycznego i poznamy historię dotyczącą ciotki Emily Hartwood, jednej z dwóch głównych bohaterek. Drugim będzie Edward Carnby. Główne założenia Alone in the Dark sprawiają, że będziemy mieli do czynienia z horrorem psychologicznym – historia oraz lokacje zostały przygotowane w taki sposób, abyśmy czuli na każdym kroku strach i czyhające na nas niebezpieczeństwo.

Sprawdź też: Modyfikacje do Farming Simulator 22

Alone in the Dark trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, a gra powstaje na silniku graficznym Unreal Engine 4 od 2019 roku. Deweloperzy omijają poprzednią generację konsol, co pozwoli im popuścić wodze fantazji. Data premiery nie została natomiast ujawniona.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!