Alone in the Dark na premierowym zwiastunie. Czas wkroczyć do mrocznej posiadłości Derceto

Alone in the Dark

Wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze recenzje Alone in the Dark. Dzisiaj natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – reboot kultowej serii horrorów debiutuje na PC oraz konsolach Sony i Microsoftu. THQ Nordic postanowiło przypomnieć graczom o tym fakcie i udostępniło premierowy zwiastun wspomnianej produkcji.

THQ Nordic prezentuje premierowy zwiastun Alone in the Dark

Alone in the Dark – zwiastun premierowy

Premierowy zwiastun Alone in the Dark pozwala przede wszystkim przyjrzeć się głównym bohaterom, w których wcielają się Jodie Comer oraz David Harbour. W materiale nie zabrakło też miejsca na fragmenty rozgrywki, dzięki którym można sprawdzić, jak gra prezentuje się w akcji. Rzućcie okiem na powyższy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać w reboot kultowej serii horrorów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wkrocz do posiadłości Derceto, szpitala dla obłąkanych, który skrywa straszliwą tajemnicę. Prywatny detektyw Edward Carnby i jego klientka Emily Hartwood wyruszają na przerażającą wyprawę. Emily poszukuje zaginionego wuja, a Edward rozwiązania najtrudniejszej sprawy w karierze – oboje szukają też odpowiedzi na pytania, które boją się zadać.

– informuje opis gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Alone in the Dark debiutuje dzisiaj – 20 marca 2024 roku – zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jeśli jesteście ciekawi, czy reboot kultowej serii horrorów przypadł nam do gustu, to koniecznie zapoznajcie się z: Recenzja Alone in the Dark (2024). Kultowa seria powraca po latach.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.