Alone in the Dark na tajemniczym zwiastunie. Klimatyczny trailer przedstawia „Mrocznego Człowieka”

Alone in the Dark Mroczny Człowiek

Jakiś czas temu twórcy Alone in the Dark ujawnili, ile godzin zajmie ukończenie gry. Deweloperzy zapowiedzieli wówczas również, że gracze będą musieli przejść wspomniany tytuł „co najmniej” dwukrotnie, by poznać pełną historię. Dzisiaj natomiast w sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego rebootu kultowej serii horrorów.

Nowy zwiastun Alone in the Dark przedstawia „Mrocznego Człowieka” i zapowiada więcej atrakcji

Alone in the Dark – zwiastun

Najnowszy zwiastun Alone in the Dark jest całkiem klimatyczny i dość tajemniczy. Materiał przedstawia graczom postać „Mrocznego Człowieka”, a wydawca ostrzega graczy, by nie wymawiali jego imienia, ponieważ „on zawsze słucha”. Wygląda jednak na to, że enigmatyczny materiał promocyjny to przedsmak przygotowanych przez deweloperów atrakcji.

THQ Nordic poinformowało bowiem, że już jutro – 2 sierpnia – gracze będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat „Mrocznego Człowieka”. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na jutrzejszą prezentację.

Zobacz też: Najlepsze routery gamingowe

Kup Alone In The Dark

Na koniec warto przypomnieć, że Alone in the Dark powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 25 października 2023 roku. Pod koniec maja udostępniono wersję demonstracyjną nadchodzącej produkcji studia Pieces Interactive.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.