Wydawca Alone in the Dark chwali się recenzjami gry. Jest najnowszy zwiastun

Alone in the Dark recenzje trailer

Alone in the Dark jest już dostępne na rynku jakiś czas. Ogółem recenzje gry były dosyć mieszane, ale w tym samym czasie udało się znaleźć wiele pozytywów. Przedstawiono je w najnowszym zwiastunie produkcji.

Alone in the Dark – zwiastun z recenzjami

Alone in the Dark – zwiastun z recenzjami

Alone in the Dark powróciło po wielu latach posuchy obfitującej w dosyć średnie wydania serii. Reboot wypada od nich dużo lepiej, co zostało podkreślone przez wydawcę gry – THQ Nordic – w jego najnowszym zwiastunie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydawca przytoczył poszczególne fragmenty danych recenzji. Wyczytamy z nich, że gra jest „ekscytującą reimaginacją pionierskiej klasyki” czy produkcją, jaką „chciałby zobaczyć Stephen King”.

Możemy więc uznać, że THQ Nordic jest zadowolone z efektu końcowego. My także wyraziliśmy pochlebną opinię o najnowszym Alone in the Dark, przyznając mu w naszej recenzji końcową ocenę 7,5 na 10.

Przypomnijmy, że tytuł ten zadebiutował dokładnie 20 marca 2024 roku. Obecnie jest dostępny na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.