4 rewelacyjne gry za darmo na Amazon Prime Day 2023! Hit od Bethesdy można już pobierać

Amazon Prime Gaming

Rozpoczynający się w przyszłym miesiącu Amazon Prime Day 2023 przyniesie ze sobą korzyści nie tylko dla miłośników internetowych zakupów, ale także dla graczy. Amerykański gigant zadbał o świetną ofertę, a fani gier mogą już dzisiaj odebrać pierwszy prezent. Z okazji nadchodzącego święta zakupowego subskrybenci Amazon Prime Gaming łącznie będą mogli pobrać za darmo aż 4 bardzo interesujące gry.

4 darmowe gry z okazji Amazon Prime Day 2023. Na subskrybentów Amazon Prime Gaming czekają rewelacyjne tytuły

Zwiastun Prey

Wraz z nadchodzącym Amazon Prime Day 2023 firma ogłosiła wyjątkową ofertę, która powinna zainteresować graczy. Jak się okazuje, subskrybenci Amazon Prime Gaming od 21 czerwca (dzisiaj) do 11 lipca będą mogli pobrać za darmo aż 4 gry, a pierwsza z nich, to dostępny już do pobrania Prey, stworzony przez Arkane Studios i wydany przez Bethesdę. Kolejne tytuły będą pojawiać się co tydzień, aż do 11 lipca.

Pełna lista darmowych gier dla subskrybentów Amazon Prime Gaming z okazji Amazon Prime Day 2023 prezentuje się następująco:

  1. Prey – dostępne od 21.06.2023 (dzisiaj) na GOG.com
  2. Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition – dostępne od 27.06.2023 w aplikacji Amazon Games
  3. Shovel Knight: Showdown – dostępne od 06.07.2023 w aplikacji Amazon Games
  4. Star Wars: The Force Unleashed – dostępne od 10.07.2023 w aplikacji Amazon Games

Chociaż nie wszystkie tytuły należą do najnowszych produkcji, to ich jakość nie pozostawia wątpliwości. Na liście znajdziemy między innymi doceniony przez wielu graczy Prey, a także taki klasyk jak Baldur’s Gate 2, który wciąż cieszy się ogromnym uznaniem. Dodatkowo zbliża się premiera Baldur’s Gate 3, więc to może być dobry moment, aby zaznajomić się ze światem gry lub odświeżyć sobie o niej pamięć.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Jak widać, z okazji zakupowego święta Amazon przygotował dla graczy naprawdę solidne tytuły. Dodatkowo, subskrybenci Amazon Prime Gaming będą mogli odebrać dziś w ramach wydarzenia zawartość do Overwatch 2, a 22 czerwca (jutro) pakiet Track Rivals do Call of Duty Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone 2.0. W lipcu natomiast abonenci wspomnianej usługi będą mogli pobrać zestaw wierzchowca Brackish Fetch do Diablo 4 (6.07.2023) i dodatkowy prezent dla graczy Pokemon GO (10.07.2023).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.