24 gry za darmo w ramach Amazon Prime Gaming. Gratka dla subskrybentów

Amazon Prime Gaming

Kilka dni temu informowaliśmy, że Amazon rozda ponad 30 gier za darmo w ramach tegorocznego Amazon Prime Day. Zgodnie z zapowiedzią, subskrybenci Prime Gaming mogą już pobrać bezpłatnie pierwsze 24 tytuły. Warto to zrobić za pamięci, bo gry nie będą dostępne za free przez wieczność.

Darmowe gry w ramach Amazon Prime Gaming z okazji Prime Day 2022

Amazon Prime Gaming

Tak jak obiecano, abonenci opłacający subskrypcję Amazon Prime mogą od dziś pobierać aż 24 gry na PC za darmo. Bez zbędnego lania wody, pełna lista udostępnionych produkcji wygląda następująco:

 1. Pumped BMX Pro
 2. Gone Viral
 3. Road Trip — 3 Pack
 4. Metal Slug 2
 5. Death Squared
 6. Giana Sisters: Twisted Dreams
 7. Fatal Fury Special
 8. Puzzle of the Year
 9. 8Doors: Arum’s Afterlife Adventure
 10. Serial Cleaner
 11. Bang Bang Racing
 12. Samurai Shodown II
 13. The King of Fighters 0002
 14. HUE
 15. The Darkside Detective
 16. Manual Samuel
 17. Clouds & Sheep 2
 18. Metal Unit
 19. The King of Fighters 2002
 20. Addling Adventures
 21. The Metronomicon: Slay the Dance Floor
 22. 01 Second Ninja X
 23. The Crow’s Eye
 24. Rain World

Przeczytaj też: Skiny do Minecraft

Wymienione wyżej gry pozostają bezpłatne do 13 lipca, czyli przez najbliższe 22 dni. Warto wspomnieć, że od 12 lipca Amazon udostępni jeszcze dodatkowo 5 darmowych tytułów, w tym Mass Effect: Edycja Legendarna i Need for Speed: Heat.

Tytułowa subskrypcja wciąż kosztuje tylko 49 zł rocznie, więc zdecydowanie warto rozważyć jej zakup. Można powiedzieć, że oferta jest bardziej niż przyzwoita, ale w razie czego mamy też poradnik pokazujący, jak anulować Prime Gaming.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z