Gry w Amazon Prime Gaming na lipiec 2023 ogłoszone! Usługa wzbogaci się o kilka ciekawych tytułów

Amazon Prime Gaming

Dziś Amazon poinformował o grach, które trafią do Prime Gaming w lipcu 2023 roku. Na liście znajduje się kilka mniejszych, aczkolwiek z pewnością interesujących tytułów. Subskrybenci usługi będą mogli zacząć je odbierać od 6 lipca.

Amazon Prime Gaming – gry na lipiec 2023

Amazon Prime Gaming lipiec 2023
Amazon Prime Gaming – gry na lipiec 2023

Cóż, oferta Amazon Prime Gaming na przyszły miesiąc być może nie powala pod względem wielkości udostępnianych tytułów. Pamiętajmy jednak, że zaledwie chwilę wcześniej z okazji Prime Day 2023 do usługi zaczęły trafiać także głośniejsze gry, wliczając w to m.in. Prey czy Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition.

Tak czy inaczej, oto pełna lista gier w Amazon Prime Gaming na lipiec 2023:

  1. Cook, Serve, Delicious! 3?! (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 06.07.2023
  2. NAIRI: Tower of Shirin (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 13.07.2023
  3. July 20 Wytchwood (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 20.07.2023
  4. Lunar Axe (kod do realizacji na stronie Legacy Games) – dostępne od 27.07.2023

Zobacz też: Gry hack and slash

Co więcej, abonament Amazona zaoferuje też w lipcu zawartość dodatkową do Diablo 4, Overwatcha 2, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Warzone 2 i Pokemon Go. W celu zapoznania się z konkretami na temat wszystkich nowości w usłudze warto odwiedzić ten wpis na blogu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.