Gry w Amazon Prime Gaming na luty 2023 ujawnione! 9 ciekawych produkcji do ogrania

Amazon Prime Gaming

Amazon właśnie opublikował listę gier, które subskrybenci Prime Gaming odbiorą za darmo już w lutym. W zestawieniu tym razem brakuje nowszych hitów AAA. Zagramy za to między innymi w wersję GOTY The Elder Scrolls III.

Darmowe gry z Amazon Prime Gaming na luty 2023 oficjalnie zapowiedziane 

Zwiastun gier z Amazon Prime Gaming na luty 2023

Darmowe gry z Amazon Prime Gaming na luty być może nie prezentują się na pierwszy rzut oka szczególnie imponująco, ale nadal znajdziemy wśród nich perełki. Do tego grona należy bez wątpienia zaliczyć The Elder Scrolls III w wersji GOTY. Wydanie te zawiera dodatki Bloodmoon i Tribunal. Cała oferta na luty wygląda natomiast następująco:

  1. The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition – dostępne od: 02.02.2023
  2. Onsen Master – dostępne od: 02.02.2023
  3. Aerial_Knight’s Never Yield – dostępne od: 09.02.2023
  4. Divine Knockout – dostępne od: 09.02.2023
  5. One Hand Clapping – dostępne od: 16.02.2023
  6. BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad – dostępne od: 16.02.2023
  7. Space Crew: Legendary Edition – dostępne od: 23.02.2023
  8. Tunche – dostępne od: 23.02.2023
  9. Space Warlord Organ Trading Simulator – dostępne od: 23.02.2023

Zobacz też: Najlepsze gry MOBA

Jak widać, gry będziemy mogli odbierać co około tydzień. Warto też dodać, że w porównaniu do styczniowej oferty subskrypcji, w lutym pobierzemy jedną produkcję więcej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.