Amazon Prime Gaming na sierpień 2022 wyciekło? Firma ma zaoferować pięć gier, w tym odświeżony hit

StarCraft Remastered

Kapitalne Amazon Prime Gaming i Amazon Prime Day na lipiec 2022 jest już za nami. Amerykańska korporacja zaoferowała nam wiele wspaniałych produkcji w ostatnich tygodniach, a mowa tutaj chociażby o Mass Effect: Edycja Legendarna czy Need for Speed: Heat. Teraz możemy przyjrzeć się kolejnej ofercie.

REKLAMA

StarCraft: Remastered w sierpniowym Amazon Prime Gaming?

StarCraft: Remastered – trailer

Amazon Prime Gaming na sierpień 2022 wyciekł przedwcześnie na stronie mydealz.de. Stoi za nim użytkownik o pseudonimie marques.vonhinten, który w przeszłości często potwierdzał, iż ma dobre dojścia. Według jego informacji w niedalekiej przyszłości (mówi się, że 1 sierpnia o godzinie 18:00) subskrybenci Amazon Prime przypiszą do swoich kont następujące gry:

  1. StarCraft: Remastered
  2. ScourgeBringer
  3. Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  4. Beasts of Maravilla Island
  5. Recompile

Szczególnie interesująco wypada odświeżenie klasyka z poprzedniego wieku. StarCraft: Remastered to odnowiona strategia czasu rzeczywistego, która pozwala teraz na rozgrywkę w m.in. rozdzielczości 4K czy bardziej dopracowanej ścieżce dźwiękowej.

Sprawdź też: Najlepsze gry na Xbox 360

To, czy marques.vonhinten miał i tym razem rację, dowiemy się w najbliższych dniach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!