Oto gry w Amazon Prime Gaming na lipiec 2022. Subskrybenci pobiorą 4 produkcje

Amazon Prime Gaming

Mamy dziś ostatni dzień czerwca, więc nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że poznaliśmy już ofertę Amazon Prime Gaming na lipiec 2022. W nadchodzącym miesiącu abonenci pobiorą za darmo 4 tytuły — co prawda niezbyt popularne, ale zawsze. Ktoś na pewno się ucieszy.

Gry w Amazon Prime Gaming na lipiec 2022

Gry w Amazon Prime Gaming na lipiec 2022

Wciąż można ściągać aż 24 gry za darmo w ramach Prime Gaming, ale Amazon i tak zdecydował się dołożyć jeszcze regularną ofertę na przyszły miesiąc. Bez przedłużania, lista gier na lipiec w tytułowym abonamencie prezentuje się następująco:

  1. Maniac Mansion
  2. Suzerain
  3. Fell Seal: Arbiter’s Mark
  4. Fishing: North Atlantic

W tym miejscu warto wspomnieć, że w dniach 12-13 lipca w ramach celebracji Amazon Prime Day, subskrybenci pobiorą dodatkowo następujące gry AAA:

  1. Mass Effect Edycja Legendarna
  2. GRID Legends
  3. Need for Speed Heat
  4. Star Wars Jedi Knight — Jedi Academy
  5. Star Wars Jedi Knight II — Jedi Outcast

Przeczytaj też: Najlepsze myszki gamingowe

Biorąc pod uwagę, że Amazon udostępni jeszcze takie hity, nasz poradnik pokazujący jak anulować Prime Gaming w najbliższym czasie raczej nie przyda się zbyt wielu aktualnym subskrybentom. Jak oceniacie lipcową ofertę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z