Sześć gier z wrześniowego Amazon Prime Gaming jest już dostępne do pobrania

Amazon Prime Gaming wrzesień 2022

Początek każdego miesiąca oznacza, że Amazon w ramach swojej usługi Prime Gaming udostępnia nową partię gier do odebrania za darmo. We wrześniu do zgarnięcia jest kilka dość popularnych tytułów, które powinny przypaść do gustu wielu graczom.

REKLAMA

Gry w Amazon Prime Gaming na wrzesień 2022 już dostępne

Oferta Amazon Prime Gaming na wrzesień 2022

W tym miesiącu Amazon postanowił zaoferować subskrybentom Prime Gaming osiem sześć tytułów. Mowa o następujących produkcjach:

  1. Assassin’s Creed Origins
  2. Football Manager 2022
  3. The Dig
  4. Defend the Rook
  5. We. The Revolutnion
  6. Castle on the Coast

Przeczytaj też: Jaki dysk SSD do laptopa

Jak widać, doniesienia z poprzedniego tygodnia prawie się potwierdziły – prawie, bo zamiast ośmiu gier dostaliśmy sześć. Wszyscy posiadacze subskrypcji Amazona mogą już pobrać wymienione wyżej produkcje ze strony głównej Prime Gaming. Nie wiadomo, czy „brakujące” dwa tytuły (Middle-earth: Shadow of Mordor i Word of the Law: Death Mask Collector’s Edition) zostaną udostępnione w późniejszym terminie, ale jest na to szansa. Tymczasem dajcie znać w komentarzach poniżej, jak oceniacie wrześniową ofertę Prime Gaming w obecnej formie!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!