Prawdopodobnie wyciekła lista gier Amazon Prime Gaming na wrzesień – może być lepiej niż ostatnio!

Assassins Creed Origins

Powoli dobiega koniec sierpnia, a co za tym idzie, kończy się czas na skorzystanie z ostatniego pakietu gier udostępnionego w ramach Amazon Prime Gaming. Do sieci trafił dość wiarygodny przeciek sugerujący, że wrześniowa oferta zaproponuje graczom aż osiem gier. Wśród nich coś dla fanów przygód asasynów i piłki nożnej!

REKLAMA

Amazon Prime Gaming na wrzesień – aż 8 gier w ofercie?

Asssassin's Creed Origins
Assassin’s Creed Origins

Znany w branży informator o nicku billbil-kun może pochwalić się na przykład trafnym przeciekiem odnośnie sierpniowej oferty PS Plus. Tym razem podzielił się on informacją na temat nadchodzących grach w ramach Amazon Prime Gaming. Według jego danych, we wrześniu subskrybenci usługi będą mogli odebrać aż 8 nowych gier. Mają to być następujące tytuły:

  1. Assassin’s Creed Origins
  2. Football Manager 2022
  3. Śródziemie: Cień Mordoru
  4. The Dig
  5. Defend the Rook
  6. We. The Revolution
  7. Castle on the Coast
  8. Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition

Zobacz też: Heroes 3 – kody

Choć całość jest na razie tylko plotką, to można śmiało wierzyć, że właśnie taki zestaw trafi we wrześniu do oferty Prime Gaming – informator ten ma na swoim koncie sporo trafnych analiz czy przypuszczeń. Oficjalne przedstawienie oferty będzie mieć miejsce już niedługo!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!