Oferta Amazon Prime Gaming na sierpień 2022 ujawniona. Dostaniemy 6 gier, w tym kultowego klasyka

Amazon Prime Gaming

Trzy dni temu pisaliśmy o potencjalnym wycieku oferty Amazon Prime Gaming na sierpień 2022. Tak się składa, że dzisiaj amerykańska korporacja oficjalnie udostępniła listę gier na przyszły miesiąc. Ostatnie doniesienia w zasadzie się potwierdziły, z tym że finalnie dostaniemy jedną grę więcej, niż głosił przeciek.

Gry w Amazon Prime Gaming na sierpień 2022

StarCraft Remastered
StarCraft Remastered

Propozycja Amazon Prime Gaming na sierpień 2022 prezentuje się całkiem ciekawie, choć oczywiście nie ma co liczyć na powtórkę z ostatniego rozdawnictwa, w którym zgarnąć można było m.in. Mass Effect Edycja Legendarna. Innymi słowy, gry są ciekawe, ale to nie aż takie hity jak ostatnio. Bez przedłużania, w przyszłym miesiącu subskrybenci zainstalują następujące tytuły:

  1. StarCraft: Remastered
  2. Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  3. Beasts of Maravilla Island
  4. Recompile
  5. ScourgeBringer
  6. Family Mysteries: Poisonous Promises

Przeczytaj też: Najlepsze gry battle royale

Wymienione wyżej pozycje staną się dostępne do pobrania od 1 sierpnia. Jesteście zadowoleni z sierpniowej oferty Amazon Prime Gaming, czy może skłania ona Was bardziej ku anulowaniu subskrypcji? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z