Amnesia: The Bunker z wersją demo! Gracze PC mogą przetestować horror zmierzający do Xbox Game Pass

Amnesia: The Bunker

Biblioteka Xbox Game Pass miała dzisiaj zostać wzbogacona o Amnesia: The Bunker. Niecałe dwa tygodnie temu Frictional Games poinformowało jednak, że na premierę nowej odsłony popularnej serii będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Na osłodę zapowiedziano jednak wersję demonstracyjną, która – zgodnie z obietnicami – trafiła już w ręce graczy.

Frictional Games zachęca do sprawdzenia Amnesia: The Bunker. Wersja demonstracyjna już dostępna na Steam

Amnesia: The Bunker – gameplay

Wersja demonstracyjna Amnesia: The Bunker dostępna jest na Steam. Nadchodzącą odsłonę serii Amnesia mogą więc przetestować jedynie użytkownicy komputerów osobistych. Demo waży 7,97 GB, a niezbędne pliki znaleźć można bezpośrednio na karcie produkcji na platformie Valve.

Dzięki systemowi losowości i nieprzewidywalnym zachowaniom żadna rozgrywka nie będzie taka sama. Czyhają na ciebie różne zagrożenia, które reagują na każdy twój ruch i dźwięk, więc musisz dopasować swój styl gry, by przetrwać to piekło. Każda decyzja wpływa na wydarzenia w grze, każda akcja niesie za sobą reakcję.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Na koniec warto przypomnieć, że Amnesia: The Bunker zmierza nie tylko na PC, ale także na PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera zaplanowana jest na 6 czerwca 2023 roku. Nadchodząca produkcja studia Frictional Games w dniu swojego debiutu trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.