W Amnesia: The Bunker drewniane drzwi będzie można sforsować w wybuchowy sposób. Zobaczcie nowy zwiastun

Amnesia: The Bunker

Jakiś czas temu deweloperzy ze studia Frictional Games opublikowali zwiastun gry Amnesia: The Bunker, w którym pokazano, że broń palną będzie można wykorzystać nie tylko w trakcie walki, ale również podczas eksploracji. W zeszłym tygodniu twórcy udostępnili natomiast kolejny gameplay trailer, który zapowiada, że we wspomnianej produkcji zamknięte drewniane drzwi nie będą dla bohatera większym problemem.

Nowy zwiastun Amnesia: The Bunker prezentuje sposoby na pokonanie zamkniętych drewnianych drzwi

Amnesia: The Bunker – gameplay trailer

Powyższy materiał wideo pokazuje, że drewniane drzwi będzie można zniszczyć m.in. przy pomocy cegieł. Gracze będą mogli jednak zdecydować się również na nieco bardziej widowiskowe rozwiązania. Do sforsowania drewnianych drzwi użytkownicy będą mogli bowiem użyć także granatów odłamkowych oraz znajdujących się w bunkrze wybuchających beczek.

Hałas wywołany przez eksplozje z pewnością zainteresuje jednak „dynamicznego” i „wszechobecnego” potwora, z którym będą musieli zmierzyć się gracze w Amnesia: The Bunker. Przed sięgnięciem po wybuchowe rozwiązania warto będzie więc poszukać również innych opcji.

Zobacz też: Najlepsze gry akcji

Amnesia: The Bunker powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w marcu. Warto również pamiętać, że produkcja Frictional Games w dniu swojej premiery trafi także do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!