Rywal Civilization od Microsoftu na intrygującym zwiastunie! Gra zmierza do PC Game Pass

Ara History Untold Xbox Game Pass

Wydarzenie Gamescom Opening Night Live dobiegło końca. Na konferencji zjawił się również Microsoft, który rozpoczął wydarzenie zwiastunem CGI Starfielda, a potem zrobił graczom ogromną niespodziankę, oznajmiając, iż Age of Empires IV debiutuje dziś na Xboxach i w Game Passie. To jednak nie koniec dobrych wieści, ponieważ Amerykanie pokazali jeszcze intrygujący zwiastun swojego rywala dla serii Civilization. Ara: History Untold zapowiada się co najmniej zacnie!

Ara: History Untold na gameplay-trailerze i z premierą w PC Game Pass

Ara: History Untold – gameplay trailer

Na Starfieldzie i Age of Empires IV się nie skończyło, bo Microsoft zadbał o przysłowiowe „pięć minut” także dla innej gry. Mowa oczywiście o Ara: History Untold, czyli strategii turowej jawiącej się jako solidna konkurencja dla marki Civilization.

Na materiale możemy zobaczyć robiącą fajne wrażenie mechanikę zabawy, a także mnogość możliwości, jakie zaoferuje nam gra. W Ara: History Untold obejmiemy kontrolę nad śmiałkiem, którego zadaniem będzie prowadzenie swojego narodu przez kolejne epoki historii. Innymi słowy, będziemy podbijać nowe terytoria, wznosić budowle i sprawować pieczę nad rozwojem technologii.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł – najlepsze modele

Kup Xbox Series S

Ara: History Untold trafi na rynek w 2024 roku, choć dokładna data debiutu nie została jeszcze ujawniona. Gra będzie dostępna wyłącznie na PC, a od premiery pojawi się również w ofercie abonamentu PC Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.