ARK: Survival Evolved za darmo na PC

ARK: Survival Evolved

Wczoraj zaprezentowano świeży zwiastun ARK 2 i potwierdzono, że gra trafi na rynek w 2023 roku. Z kolei dzisiaj wszyscy gracze mogą odebrać ARK: Survival Evolved zupełnie za darmo. Co więcej, na preferowanej przez większość pecetowców platformie, czyli Steamie.

ARK: Survival Evolved za darmo

Zwiastun ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved to wieloosobowy survival, w którym będziemy starali się przetrwać w brutalnym świecie pełnym dinozaurów. Motywem przewodnim rozgrywki jest tu pozyskiwanie surowców, tworzenie przedmiotów i oczywiście walka z przerośniętymi gadami.

Przeczytaj też: Dying Light The Following za darmo na Xboxy

Aby pobrać ARK: Survival Evolved za darmo, wystarczy udać się na stronę gry na Steamie. Tam wystarczy już tylko wcisnąć zielony przycisk Dodaj do konta. Produkcję Studio Wildcard można zgarnąć bez żadnych opłat najpóźniej do 19 czerwca do godziny 19:00, lecz gdy już przypiszemy ją do swojego konta, to zostanie ona z nami na zawsze. Innymi słowy, nic, tylko brać!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z