Kiepski start Arma Reforger. Gracze krytykują stan techniczny i mało zawartości

Arma Reforger

Wczoraj Arma Reforger została zapowiedziana i od razu trafiła do sprzedaży we wczesnym dostępie. Mimo całkiem sporego zainteresowania, jakie wywołała, okazuje się, że stan techniczny gry pozostawia wiele do życzenia, tak samo jak oferowana przez nią zawartość. Najbardziej hardkorowi fani studia Bohemia Interactive z pewnością się tego spodziewali, bo czeski producent słynie z wypuszczania na rynek tytułów pełnych błędów i niedoróbek.

Stan techniczny i zawartość Arma Reforger w ogniu krytyki

Gameplay z Arma Reforger

Arma Reforger kosztuje 99,99 zł na PC i 137,94 zł na Xbox Series X|S. W teorii nie są to duże pieniądze, ale według wielu graczy cena jest zbyt wysoka, gdy weźmie się pod uwagę zawartość i stan techniczny gry. W kilkanaście godzin Arma Reforger zebrała blisko 1500 ocen na Steamie, a ich średnia jest „mieszana”. Prawie każda negatywna opinia krytykuje kiepski stan techniczny (błędy, bugi), brak podstawowych funkcjonalności oraz niewiele zawartości w porównaniu do innych gier Bohemii.

Przeczytaj też: Wiemy, kiedy rozpocznie się Letnia wyprzedaż na Steam

Kilka recenzji przyrównało nawet Reforger do alphy DayZ, a kto grał w alphę DayZ, ten się w cyrku nie śmieje. Czesi jeszcze nie odnieśli się do zarzutów graczy, ale zapewne w ciągu kilku najbliższych dni firma wystosuje jakiś komunikat dla swojej społeczności. A wy kupiliście już Arma Reforger, czy po pierwszych opiniach nie zamierzacie tego robić? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z