Premiera Armored Core 6 już wkrótce? Być może właśnie poznaliśmy jej dokładną datę

Armored Core 6

Armored Core 6 zostało zapowiedziane w grudniu 2022 roku, co było dosyć niespodziewanym ruchem ze strony FromSoftware. Od początku wiedzieliśmy, że premiera gry szykuje się na 2023, ale wciąż brakowało jej dokładnej daty. Tę podał teraz Tom Henderson.

Armored Core 6 ma zadebiutować w sierpniu 2023 roku

Zwiastun Armored Core 6

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Armored Core 6 zostało ocenione przez koreańską organizację zajmującą się klasyfikacją wiekową gier. To jednak nie koniec nowości dotyczących tej gry, bo zgodnie z ustaleniami Toma Hendersona z Insider Gaming, ta zadebiutuje już 25 sierpnia 2023 roku.

Już wcześniej sugerowano, że Armored Core 6 pojawi się na organizowanym 8 czerwca Summer Game Fest. Źródła bliskie Hendersonowi wskazują jednak, że odsłonięcie daty premiery gry może nastąpić wcześniej – choć oczywiście nie jest to w 100% pewne.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Ostatnią grą z serii było Armored Core: Verdict Day. Produkcja ta ukazała się w 2013 roku wyłącznie na konsolach Xbox 360 i PS3.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.