Armored Core 6 będzie ogromną przygodą? Zaskakujące doniesienia o długości nowej gry From Software

Armored Core 6

Wczoraj gracze mieli okazję zobaczyć obszerny gameplay z Armored Core 6: Fires of Rubicon. W sieci opublikowano również całą masę wrażeń z przedpremierowych pokazów nadchodzącej produkcji studia From Software, dzięki czemu pojawiło się kilka dodatkowych informacji na temat wspomnianego tytułu. Jedne z ciekawszych doniesień dotyczą czasu potrzebnego na ukończenie nowej odsłony serii Armored Core.

Armored Core 6: Fires of Rubicon może być naprawdę długą grą

Armored Core 6: Fires of Rubicon – wrażenia przedpremierowe

Swoimi wrażeniami z przedpremierowej wersji Armored Core 6: Fires of Rubicon podzielił się m.in. twórca kanału Fextralife na YouTube. W powyższym materiale wideo ujawnił, że otrzymał od deweloperów informacje na temat długości rozgrywki. Z relacji YouTubera wynika, że przejście nadchodzącej odsłony serii Armored Core ma zająć od 50 do 60 godzin.

Fextralife nie zdradził, czy w podanym przez deweloperów czasie graczom uda się ukończyć wyłącznie kampanię fabularną wraz z misjami pobocznymi, czy też przejść grę w 100%. Dużo bardziej prawdopodobna wydaje się oczywiście druga z podanych możliwości, ale na oficjalne potwierdzenie tych przypuszczeń będzie trzeba nieco poczekać.

Wiele wskazuje jednak na to, że Armored Core 6: Fires of Rubicon będzie najdłuższą odsłoną serii. Obecnie rekord ten należy do piątej części cyklu. Według danych dostępnych w serwisie HowLongToBeat główną fabułę Armored Core 5 można ukończyć w około 12,5 godziny, a przejście gry na 100% zajmuje mniej więcej 41 godzin.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup Armored Core 6 Fires Of Rubicon

Armored Core 6: Fires of Rubicon zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera już 25 sierpnia 2023 roku. Według nieoficjalnych informacji nadchodzącą produkcja From Software ma zaoferować możliwość zabawy w trybie multiplayer.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.