Armored Core 6 otrzyma tryb PvP? Jedno zdjęcie mogło ujawnić plany From Software

Armored Core VI grafika główna

Od premiery Elden Ring fani gier tworzonych przez From Software z niecierpliwością wyczekują zapowiedzianego jakiś czas temu Armored Core 6 Fires of Rubicon. Japońskie studio uraczyło nas przez ten czas kilkoma konkretami, ujawniając, że w grze nie uświadczymy trybu kooperacji. Mimo tego produkcja ta zaoferuje moduł sieciowy, który może dać niektórym osobom wiele frajdy.

Wydanie fizyczne Armored Core 6 wskazuje na obecność trybu multiplayer nawet dla sześciu graczy

Armored Core 6 pudełko japońskiej wersji
Tył japońskiego wydania pudełkowego Armored Core 6 Fires of Rubicon (via. Reddit)

Na subreddicie serii Armored Core pojawiła się ostatnio bardzo interesująca informacja, która znalazła się na… pudełkowym wydaniu japońskiej wersji gry. Okazuje się, że Armored Core 6 Fires of Rubicon ma zaoferować tryb multiplayer nawet dla sześciu graczy w jednej rozgrywce. Dodatkowo ich zmagania będzie mogło obserwować trzech dodatkowych obserwatorów.

Niestety na pudełku nie znalazły się żadne dodatkowe szczegóły, które mogłyby rozjaśnić, czego dokładnie spodziewać się można po trybie wieloosobowym. Wśród wielu spekulacji największą popularnością cieszy się teoria, wedle której From Software zaimplementuje do Armored Core 6 tryb PvP.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU

Kup Armored Core 6 Fires Of Rubicon

Na ten moment zarówno From Software, jak i Bandai Namco nie ujawniły żadnych konkretów. Biorąc jednak pod uwagę, że premiera Armored Core 6 zaplanowana została na 25 sierpnia 2023 roku, to już wkrótce powinniśmy poznać nieco więcej szczegółów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.