Armored Core 6: Fires of Rubicon bez trybu kooperacji. Poznaliśmy pierwsze szczegóły kampanii

Armored Core 6 Fires of Rubicon

FromSoftware ma przez sobą bardzo ciekawy rok. Deweloperzy jasno dali do zrozumienia, że Colosseum nie jest ostatnią aktualizacją Elden Ring i grę czekają jeszcze większe aktualizacje. Cały czas trwają również prace nad nową produkcją studia, Armored Core 6: Fires of Rubicon.

Kampania Armored Core 6: Fires of Rubicon tylko single-player

Zapowiedź Armored Core 6: Fires of Rubicon

Większość nowej odsłony Armored Core pozostaje jeszcze niewiadomą dla fanów FromSoftware. Wiemy jedynie o tym, że nie będzie to gra z otwartym światem, a modyfikacja naszego mecha będzie jedną z kluczowych mechanik. Przy okazji wywiadu z reżyserem Masaru Yamamurą IGN Japan spytał ostatnio o więcej szczegółów na temat kampanii.

Yamamura poinformował krótko, że kampania będzie oferować tylko tryb single-player. Jest to świadoma decyzja FromSoftware, która pozwoli podkreślić dynamikę akcji i zmiany, jakie podejmuje gracz w trakcie misji. Kampania ma zaoferować fanom bardzo intensywne doświadczenie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4

Na szczęście brak kooperacji nie oznacza, że Armored Core 6: Fires of Rubicon będzie całkowicie pozbawione możliwości gry z innymi osobami. Yamamura potwierdził, że nowa odsłona zachowa element rywalizacji, obecny w poprzednich częściach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.