Armored Core 6 na fabularnym zwiastunie! Zobaczcie klimatyczny trailer nowej gry twórców Elden Ring

Armored Core 6 Fires of Rubicon

Pod koniec czerwca gracze mieli okazję zobaczyć widowiskowy gameplay z Armored Core 6: Fires of Rubicon. Premiera nowej gry twórców Elden Ring zbliża się natomiast wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że From Software postanowiło podgrzać nieco atmosferę wokół wspomnianego tytułu. Japońskie studio opublikowało bowiem klimatyczny zwiastun fabularny swojej kolejnej produkcji.

From Software prezentuje fabularny zwiastun Armored Core 6: Fires of Rubicon

Armored Core 6 Fires of Rubicon – zwiastun fabularny

From Software informuje, że powyższy zwiastun ma za zadanie pokazać graczom „ekscytujący” i „niebezpieczny” świat, który przyjdzie im zwiedzić podczas rozgrywki w Armored Core 6: Fires of Rubicon. Celem materiału jest również wprowadzenie graczy w przygotowaną historię, ponieważ trailer prezentuje wydarzenia poprzedzające fabułę wspomnianej produkcji.

Na odległej planecie Rubicon 3 odkryto tajemniczą nową substancję. Ludzkość próbowała wykorzystać ją, aby dokonać przełomu technologicznego i zwiększyć swoje możliwości komunikacji, ale w wyniku błędnego działania, doszło do katastrofy na kosmiczną skalę. Planeta i okoliczne gwiazdy zostały pochłonięte przez burze i płomienie. Tak powstał Płonący Układ Gwiezdny. Prawie 50 lat po tym incydencie, Rubicon 3 został odcięty, a korporacje i inne frakcje walczą bezustannie o zyskanie kontroli nad substancją.

– informuje opis fabuły na stronie PlayStation.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Armored Core 6: Fires of Rubicon zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera gry zaplanowana jest 25 sierpnia 2023 roku. Zamierzacie sięgnąć po nową produkcję twórców Elden Ring? Koniecznie dajcie znać w komentarzach na dole wiadomości!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.