Assassin’s Creed Infinity zaoferuje pożądane przez fanów miejsce akcji? Wiele na to wskazuje

Assassin's Creed Infinity

W ostatnich dniach sporo można było poczytać o tym, gdzie prawdopodobnie rozegra się spin-off serii Assassin’s Creed o podtytule Rift. Większość insiderów jest ze sobą zgodna i Ubisoft ma postawić na stolicę Iraku. Teraz do sieci trafiły podejrzenia co do tego, gdzie zostanie umiejscowiona jedna z historii wchodząca w skład Assassin’s Creed Infinity.

Assassin’s Creed Infinity z historią w Japonii?

Jeff Grubb – najnowszy podcast

Przed przejściem do konkretów przypomnijmy, że Assassin’s Creed Infinity – co zostało potwierdzone przez sam Ubisoft – będzie wielką platformą online, która stopniowo będzie otrzymywać aktualizacje wprowadzające nową zawartość. W tym przypadku mowa m.in. o fabularnych scenariuszach, które mają zabrać odbiorców w różne zakątki świata.

Jeff Grubb podczas najnowszego podcastu przyznał, że społeczność może liczyć na podróż do Japonii. W HUB-ie serii Assassin’s Creed mamy otrzymać nieznaną dotąd przygodę, która rozegra się w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jest to obecnie plotka, ale zważywszy na to, że Ubisoft może oferować krótkie historie w Assassin’s Creed Infinity, brzmi ona dość wiarygodnie.

Sprawdź też: Komendy CS:GO

W tym miejscu warto jeszcze przypomnieć, że przyszłość Assassin’s Creed poznamy we wrześniu. To wtedy będzie miało miejsce specjalne wydarzenie poświęcone fanom zakapturzonych zabójców.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z