Assassin’s Creed Valhalla – The Forgotten Saga zapowiedziane. Kolejna część serii w drodze?

Assassin’s Creed Valhalla – The Forgotten Saga

Dzisiaj Ubisoft świętuje 15-lecie marki Assassin’s Creed. Z tej okazji już wczoraj francuski gigant w branży gier zapowiedział, że dzisiaj odbędzie się wydarzenie, które zostanie poświęcone marce skupiającej się na zakapturzonych zabójcach. Jesteśmy już po show i możemy potwierdzić, że Ubisoft przygotował kilka niespodzianek.

Assassin’s Creed Valhalla z toną nowej zawartości, w tym z trybem The Forgotten Saga

Assassin’s Creed – 15-lecie serii

Na dobry początek przedstawiono historię marki. Przypomniano o pierwszych odsłonach, które zainicjowały serię, a także opowiedziano o świeżej zawartości, która była przygotowywana w ostatnim czasie dla Assassin’s Creed Valhalla. Twórcy zadbają w „drugim roku wsparcia” o kolejne festiwale, nowe uzbrojenie czy grobowce. W przyszłości fani zapoznają się także z darmowym trybem rozgrywki o nazwie The Forgotten Saga, który postawi na angażującą, zjawiskową walkę w otoczce fabularnej dotyczącej mitologii nordyckiej. Moduł będzie dostępny w ramach letniej aktualizacji.

Ubisoft przypomniał, że Assassin’s Creed Origins jest już dostępny w 60 klatkach na sekundę na PS5 i Xbox Series X|S. Zainteresowani będą mogli wypróbować – w ramach darmowego weekendu – tę część marki za darmo od 16 do 20 czerwca na wszystkich platformach, na których zadebiutował (czyli również na PC, PS4 i Xbox One).

Sprawdź także: Resident Evil 4 Remake na pierwszym gameplayu!

Wydarzenie zakończyło się informacją, iż przyszłość marki poznamy we wrześniu 2022 roku. Wtedy Ubisoft powinien przedstawić nową odsłonę serii, którą będzie prawdopodobnie Assassin’s Creed Rift. Na więcej oficjalnych szczegółów musimy jednak zaczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z