Assassin’s Creed IV: Black Flag ma już 10 lat! Piracka załoga liczy kilkadziesiąt milionów graczy

Assassin's Creed IV: Black Flag

Według nieoficjalnych informacji Ubisoft ma pracować nad remakiem Assassin’s Creed IV: Black Flag. Francuska firma wciąż nie zapowiedziała jednak odświeżonej wersji wspomnianej gry, która wczoraj obchodziła 10. urodziny. Wydawca nie zapomniał oczywiście o okrągłej rocznicy premiery swojej produkcji i przy okazji ujawnił, ilu graczy w ciągu ostatniej dekady zapoznało się z historią Edwarda Kenwaya.

Assassin’s Creed IV: Black Flag z imponującą liczbą graczy. Ubisoft świętuje 10. urodziny produkcji

W powyższym wpisie – który został opublikowany w serwisie społecznościowym X – Ubisoft przekazał, że w Assassin’s Creed IV: Black Flag na przestrzeni ostatnich 10 lat zagrało ponad 34 miliony graczy. Korzystając z okazji, wydawca podziękował również wszystkim użytkownikom, którzy zdecydowali się wejść w buty Edwarda Kenwaya i zasmakować pirackiego życia.

Ubisoft zachęcił także graczy do dzielenia się swoimi najlepszymi wspomnieniami z Assassin’s Creed IV: Black Flag. Tych nie powinno brakować, ponieważ wielu użytkowników uważa produkcję z 2013 roku za jedną z najlepszych odsłon serii Assassin’s Creed.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Assassin’s Creed IV: Black Flag dostępne jest na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One i Nintendo WiiU. Wspomnianą produkcję można uruchomić również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S za sprawą wstecznej kompatybilności. Jak wspominacie przygody Edwarda Kenwaya? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.