Assassin’s Creed Mirage nareszcie z wyczekiwaną przez graczy funkcją! Nowy patch już dostępny

Assassin's Creed Mirage

Już ponad dwa tygodnie temu Ubisoft zapowiedział, że Assassin’s Creed Mirage doczeka się opcji wyłączenia aberracji chromatycznej, o którą – niemal od samego początku – prosili gracze. Stosowna aktualizacja miała pojawić się pod koniec października, ale francuska firma najwyraźniej potrzebowała nieco więcej czasu. Na szczęście cierpliwość użytkowników została dziś wynagrodzona.

Assassin’s Creed Mirage z nową aktualizacją. Patch wprowadza funkcję, której domagali się gracze

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) aktualizacja do gry Assassin’s Creed Mirage oznaczona numerem 1.0.5 powinna być już dostępna na wszystkich platformach. Jak wspomnieliśmy wyżej, najnowszy patch wprowadza opcję wyłączenia aberracji chromatycznej. Nie jest to jednak jedyna zmiana.

Aktualizacja 1.0.5 poprawia bowiem również stabilność gry Assassin’s Creed Mirage na wszystkich platformach. Patch wprowadza także poprawki do kilku zadań, a także dodaje możliwość wyłączenia lub włączenia muzyki w tle w trakcie wezwania do modlitwy. Deweloperzy zajęli się również kilkoma innymi błędami i problemami, a pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

Na koniec przypomnijmy, że gra Assassin’s Creed Mirage dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jakiś czas temu poinformowano, że najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed to „największa premiera” Ubisoftu na konsolach nowej generacji. Mieliście już okazję poznać historię Basima? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.