Assassin’s Creed Mirage wreszcie otrzyma funkcję, której domagali się gracze! Ubisoft zapowiedział patch

assassin's creed mirage

Assassin’s Creed Mirage to „największa premiera” Ubisoftu na konsole nowej generacji. Wspomniany tytuł nie jest jednak produkcją wolną od wad. Jedną z nich jest aberracja chromatyczna, która w najnowszej odsłonie serii Assassin’s Creed nie prezentuje się najlepiej. Nic więc dziwnego, że wielu graczy domagało się, by twórcy dodali możliwość wyłączenia wspomnianej opcji graficznej. Już niedługo – jak się okazuje – francuska firma spełni prośby użytkowników.

W Assassin’s Creed Mirage będzie można wkrótce wyłączyć aberrację chromatyczną. Prośby graczy zostały wysłuchane

Assassin’s Creed Mirage – zwiastun premierowy

Opcja wyłączenia aberracji chromatycznej w Assassin’s Creed Mirage pojawi się wraz z nadchodzącą aktualizacją. Ubisoft potwierdził dobrą wiadomość we wiadomości opublikowanej na oficjalnym Discordzie serii Assassin’s Creed. Zgodnie z zapowiedziami patch ma pojawić się pod koniec października.

Wraz z nadchodzącą aktualizacją, która pojawi się pod koniec miesiąca, aberracja chromatyczna zostanie domyślnie wyłączona na wszystkich platformach. Otrzymacie możliwość włączenia / wyłączenia tej funkcji w dedykowanym menu.

– poinformował Ubisoft za pośrednictwem oficjalnego Discorda serii Assassin’s Creed.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 50 cali

Assassin’s Creed Mirage dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się z historią Basima i zwiedzić IX-wieczny Bagdad? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.