Assassin’s Creed Mirage otrzymał lubiany tryb! Nowa aktualizacja ulepsza też parkour i grafikę

assassin's creed mirage

Assassin’s Creed Mirage zaliczyło całkiem udaną premierę. Jakiś czas później Ubisoft ogłosił nowości, które trafią do produkcji w grudniu tego roku. Jak zapowiadali, tak zrobili – aktualizacja 1.0.6 będzie dostępna dziś od godziny 13:00 czasu polskiego na wszystkich platformach.

Assassin’s Creed Mirage z trybem Nowa Gra Plus. Aktualizacja 1.0.6 wprowadza szereg ulepszeń

Zwiastun Assassin’s Creed Mirage

Jak informuje na oficjalnej stronie Ubisoft, aktualizacja 1.0.6 trafi dziś do Assassin’s Creed Mirage. Najważniejszą dla wielu graczy nowością z pewnością będzie dodanie lubianego trybu Nowa Gra Plus. Co istotne, w ramach NG+ można pominąć prolog i rozpocząć przygodę bezpośrednio w Bagdadzie. Dodatkowo, za rozgrywkę w tym trybie gracze otrzymają strój Bayeka z Assassin’s Creed Origins.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
assassin's creed mirage bayek strój
Strój Bayeka w Assassin’s Creed Mirage

W ramach aktualizacji twórcy zadbali również o wrażenia z rozgrywki. Jak możemy dowiedzieć się z opisu łatki, zwiększono zasięg akcji podczas parkour, dzięki czemu Basim może nie tylko szybciej się wspinać, ale też pokonywać większe odległości. Ponadto deweloperzy naprawili różne błędy, ulepszyli grafikę i efekty wizualne, a także poprawili stabilność gry.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że w Assassin’s Creed Mirage zagrać możemy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i na Xboxach Series X|S. Gra zadebiutowała na rynku 5 października 2023 roku.

Źródło: Ubisoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.