Assassin’s Creed Mirage zaoferuje systemy rodem z Red Dead Redemption 2? Tak twierdzi znany insider

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage zostało oficjalne zaprezentowane podczas ostatniego wydarzenia Ubisoft Forward. Od tamtego momentu liczba przecieków i plotek na temat tej produkcji znacząco spadła, a w ich miejsce pojawiły się już bezpośrednie informacje od samych twórców. Wczoraj jednak do sieci trafił bardzo ciekawy przeciek, który może przykuć uwagę wielu osób, czekających na ten tytuł.

Assassin’s Creed Mirage ma ponoć zawierać mechaniki obozów oraz pościgów

Assassin's Creed Mirage

– Parkour inspired by Unity

– Story inspired by Prince of Persia

– Assassin camps simillar to RDR2 and Valhalla, where you will be able to rest and train

— Adrien Perea (@PereaAdrien) September 25, 2022

Assassin's Creed Mirage

– Parkour inspired by Unity

– Story inspired by Prince of Persia

– Assassin camps simillar to RDR2 and Valhalla, where you will be able to rest and train

— Adrien Perea (@PereaAdrien) September 25, 2022

Według insidera Adriena Perea, który w przeszłości trafnie przewidział opóźnienie premiery Forspoken, w Assassin’s Creed Mirage pojawić się ma mechanika poszukiwań podobna do tej znanej z Red Dead Redemption 2. Oznacza to, że jeśli przemierzając Bagdad Basim dopuści się jakiegoś karygodnego czynu na oczach świadków, to stróże prawa rzucą się z nim w pościg. Opuszczenie okolic miejsca zbrodni nie spowoduje zmniejszenia poziomu obławy, bo za głównym bohaterem wystawiony zostanie wówczas list gończy.

Ponadto Perea twierdzi, że Assassin’s Creed Mirage ma rzekomo zaoferować system obozów asasynów, które rozsiane będą po całej stolicy Iraku. Ich założenia wzorowane mają być na schematach znanych z Valhalli oraz RDR 2. Podczas wizyt w nich Basim będzie mógł prawdopodobnie odpoczywać i trenować, aby podnieść poziom swoich umiejętności.

Przeczytaj też: Komendy do Minecraft

Mimo że są to naprawdę ciekawe informacje, tak trzeba pamiętać, że są to jedynie niepotwierdzone plotki, które należy traktować z przymrużeniem oka. Na koniec przypominamy, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje w 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.