Assassin’s Creed Mirage zaoferuje „nowoczesne podejście do kultowych funkcji”. Wyciekł opis gry

Assassin's Creed Mirage

W minionym tygodniu Ubisoft oficjalnie potwierdził istnienie Assassin’s Creed Mirage i zaprosił graczy na pełnoprawną zapowiedź produkcji. Zaledwie dzień później w sieci pojawiło się kilka kolejnych interesujących informacji na temat wspomnianego tytułu. Dziś natomiast Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – opublikował opis gry, który zdaje się ostatecznie potwierdzać wcześniejsze doniesienia.

REKLAMA

Opis Assassin’s Creed Mirage potwierdza dotychczasowe plotki

Assassin's Creed Mirage Official Description:

Read: https://t.co/8fWrhER3th

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) September 7, 2022

Assassin's Creed Mirage Official Description:

Read: https://t.co/8fWrhER3th

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) September 7, 2022

Wspomniany opis produkcji zdradza, że Assassin’s Creed Mirage zaoferuje „nowoczesne podejście do kultowych funkcji i rozgrywki”, które „d 15 lat definiują markę”. Dzięki umiejętnościom parkouru gracze będą mogli „płynnie przemierzać miasto” i „po cichu eliminować cele”, dokonując przy tym „więcej instynktownych zabójstw niż kiedykolwiek wcześniej”.

Nie zabrakło też informacji na temat miejsca akcji. Całość rozgrywać będzie się bowiem w „niesamowicie gęstym i tętniącym życiem” Bagdadzie, którego mieszkańcy mają reagować na „każdy ruch” gracza. Opis potwierdza, że miasto zostanie podzielone na cztery „wyjątkowe” dzielnice, a użytkownicy będą mogli „odkryć tajemnice” każdej z nich.

Poznaj historię Basima, przebiegłego ulicznego złodzieja, który szuka odpowiedzi i sprawiedliwości, przemierzając tętniące życiem ulice Bagdadu w IX wieku. Za sprawą tajemniczej, starożytnej organizacji znanej jako Ukryci, stanie się zabójczym Mistrzem Asasynów i zmieni swój los w sposób, którego nigdy sobie nie wyobrażał.

– zdradza opis gry.

Zobacz też: Jaki procesor do gier kupić?

Wspomniana na początku wiadomości zapowiedź gry Assassin’s Creed Mirage odbędzie się w najbliższą sobotę – 10 września – podczas pokazu Ubisoft Forward. Wydarzenie rozpocznie się o 21:00 czasu polskiego, a więcej informacji na jego temat znajdziecie pod tym adresem. Niewykluczone, że w trakcie prezentacji Ubisoft podzieli się również informacjami na temat innych odsłon serii Assassin’s Creed. Według nieoficjalnych informacji francuski deweloper pracuje obecnie nad aż 6 różnymi produkcjami związanymi ze wspomnianą marką.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!