Assassin’s Creed Mirage umili graczom letnie wieczory? Insider ujawnia przybliżony termin premiery

Assassin's Creed Mirage

Pod koniec września Ubisoft podzielił się kilkoma interesującymi szczegółami na temat głównego bohatera Assassin’s Creed Mirage. Niestety od tamtej pory francuska firma nie podzieliła się żadnymi nowymi informacjami na temat wspomnianej produkcji. Z pomocą przychodzi jednak Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – który postanowił ujawnić, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed.

Zdaniem insidera premiera Assassin’s Creed Mirage odbędzie się latem 2023 roku

Assassin’s Creed Mirage – zwiastun

Henderson informuje na łamach portalu Insider Gaming, że Assassin’s Creed Mirage ma zadebiutować na rynku w sierpniu 2023 roku. Dziennikarz podkreśla jednak, że termin ten nie jest ostateczny i może ulec zmianie, zwłaszcza że początkowo Ubisoft planował wydać wspomnianą produkcję „znacznie wcześniej”.

Z informacji zdobytych przez insidera wynika bowiem, że francuska firma już dwukrotnie „wewnętrznie opóźniała” premierę Assassin’s Creed Mirage. Źródła nie były jednak w stanie potwierdzić przyczyn takich decyzji. Henderson sugeruje natomiast, że problemy mogą wynikać z faktu, że nadchodząca odsłona serii Assassin’s Creed ma pojawić się również na konsolach ósmej generacji Sony i Microsoftu.

Oczywiście Ubisoft w żaden sposób nie odniósł się do powyższych doniesień. Fanom marki, którzy czekają na premierę Assassin’s Creed Mirage, nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych – tym razem już oficjalnych – informacji na temat daty premiery wspomnianej produkcji.

Zobacz też: Najlepsze gry na telefon

Assassin’s Creed Mirage powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja zaoferuje „nowoczesne podejście do kultowych funkcji”, a samą grę będzie można ukończyć znacznie szybciej niż ostatnie odsłony serii Assassin’s Creed.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z