Assassin’s Creed Nexus na zwiastunie z fragmentami rozgrywki! Ubisoft prezentuje nową opowieść

Assassin's Creed Nexus

Jakiś czas temu jeden z branżowych insiderów informował, że w produkcji lub w planach znajduje się 11 gier z serii Assassin’s Creed. W zeszłym tygodniu w ręce graczy trafiło Assassin’s Creed Mirage. Fani popularnej serii Ubisoftu mogą się już jednak szykować na kolejną premierę. W przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje bowiem Assassin’s Creed Nexus, czyli opowieść stworzona z myślą o goglach VR. Francuska firma postanowiła natomiast przypomnieć użytkownikom o wspomnianej produkcji i opublikowała nowy materiał promocyjny.

Ubisoft prezentuje nowe fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Nexus

Assassin’s Creed Nexus – zwiastun z fragmentami rozgrywki

W powyższym materiale wideo nie zabrakło fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak Assassin’s Creed Nexus. David Votypka – reżyser kreatywny – podkreśla również, że wspomniana produkcja jest pełnoprawną grą z serii Assassin’s Creed, a nie „małym doświadczeniem” dla entuzjastów gogli VR. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie rozgrywki gracze będą mieli okazję przejąć kontrolę nad trzema różnymi postaciami.

W Assassin’s Creed Nexus użytkownicy wcielą się bowiem w Ezio Auditore de Firenze, Connora Kenwaya oraz Kassandrę. Gra zabierze więc graczy w trzy różne okresy historyczne, a całość – jak zapewnia reżyser kreatywny – połączy się w „zupełnie nową historię” w świecie Assassin’s Creed.

Odegraj kluczową rolę w historii dzięki tej nowej opowieści stworzonej wyłącznie z myślą o VR. Wtapiaj się w tłum, wchodź w interakcje z cywilami i poczuj dreszcz emocji towarzyszący zabójstwom z powietrza.

– informuje opis gry na stronie Ubisoftu.

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

Premiera Assassin’s Creed Nexus zaplanowana jest na 16 listopada 2023 roku. Z nadchodzącą produkcją Ubisoftu będą mogli zapoznać się wyłącznie posiadacze gogli Meta Quest 2, Meta Quest Pro oraz Meta Quest 3. Czy wspomniany tytuł podbije serca użytkowników wymienionych urządzeń? Przekonamy się za nieco ponad miesiąc.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.