Assassin’s Creed Origins w ramach Xbox Game Pass Ultimate można ulepszyć za darmo do wersji Deluxe

Assassin's Creed Origins Deluxe Pack

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiło m.in. Assassin’s Creed Origins. Już wtedy informowaliśmy, że subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą ulepszyć grę bezpłatnie do edycji Deluxe, ale mniej uważni czytelnicy zapewne ominęli ten fragment. Dlatego też wspominamy o tym jeszcze raz, ale tym razem w formie osobnego tekstu.

Assassin’s Creed Origins Deluxe Pack za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Assassin's Creed Origins Deluxe Pack Xbox Game Pass Ultimate
Assassin’s Creed Origins Deluxe Pack w Xbox Game Pass Ultimate

Wszyscy chętni subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać darmowy Deluxe Pack do Assassin’s Creed Origins, czyli pakiet ulepszający standardowe wydanie gry do Deluxe. Zestaw zawier dodatkową misję Ambush at Sea, pakiet Desert Cobra (stroj, 2 legendarne bronie, 1 legendarna tarcza, 1 legendarny wierzchowiec) oraz 3 punkty umiejętności.

DLC Deluxe Pack najprościej odebrać przez przeglądarkę. W tym celu należy udać się na podstronę dodatku w Xbox Store, zalogować się na swoim koncie Microsoft z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem POBIERZ, zatwierdzając cały proces. Po wykonaniu tej czynności bezpłatny pakiet Deluxe do Assassin’s Creed Origins zostanie dopisany do naszego konta. Alternatywnie, DLC można też zgarnąć bezpośrednio na konsoli lub komputerze.

Przeczytaj też: Wyciekła tematyka pierwszego dodatku do Forza Horizon 5

Darmowe DLC Deluxe Pack w ramach XGPU jest dostępne do 7 sierpnia, dlatego warto odebrać je za pamięci. Gracie w AC Origins w ramach Game Passa? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.