Assassin’s Creed Origins na PS5 i XSX/S — przeciek zdradza, że next-genowa aktualizacja już blisko

Assassin's Creed Origins

Assassin’s Creed Origins ukazało się w 2017 roku, ale gra wciąż cieszy się całkiem sporą popularnością i dobrymi ocenami. Wygląda na to, że wkrótce otrzyma ona next-genową aktualizację dla PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Uaktualnienie miałoby wprowadzić m.in. więcej FPS-ów na konsolach nowej generacji.

Assassin’s Creed Origins na PS5 i Xbox Series X|S w 60 FPS? To wysoce prawdopodobne

Właściciel profilu PlayStation Game Size na Twitterze dokopał się do bardzo interesującej informacji w bazie danych PlayStation. Otóż wynika z niej, że Assassin’s Creed Origins już wkrótce dostanie aktualizację 1.60, wprowadzającą wyższą liczbę klatek na sekundę na PlayStation 5 (więc także Xbox Series X|S) oraz menu z odnośnikami do innych gier z serii. Nie sprecyzowano, co oznacza „wyższa liczba klatek na sekundę”, ale najpewniej możemy się spodziewać 60 FPS-ów.

Przeczytaj też: The Callisto Protocol na pierwszych grafikach

Nie wiadomo, kiedy next-genowy update do Assassin’s Creed Origins zostanie wydany, ale zapewne już niedługo. Profil PlayStation Game Size sugeruje termin między 24 a 26 maja, ale w żadnym wypadku nie można brać tego za pewnik. Ba, nawet informacja o tytułowym uaktualnieniu nie jest w stu procentach pewna, bo w końcu nie wyszła od samego Ubisoftu — z drugiej strony taka aktualizacja miałaby ogromny sens, bo wkrótce gra trafi do Game Passa i być może właśnie dlatego Francuzi chcą ją podrasować dla konsol nowej generacji.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia