Pracownica Ubisoftu zdradza termin premiery Assassin’s Creed Red. Gra może ukazać się całkiem niedługo

Assassins Creed Red

Niedawno wspominaliśmy, że Ubisoft może pracować nad aż 11 grami z uniwersum Assassin’s Creed. Na liście tytułów, które znajdują się w produkcji lub w planach, pojawiła się także odsłona z akcją osadzoną w feudalnej Japonii. Jak sugerują najnowsze doniesienia, gracze nie będą czekać na premierę Assassin’s Creed Red tak długo, jak mogłoby się wydawać.

Premiera Assassin’s Creed Red może nastąpić już w 2024 roku

Jeszcze na początku tego roku pojawiały się doniesienia, które wskazywały, że Assassin’s Creed Red miałby zadebiutować w 2024 roku. Te wieści nie zostały potwierdzone przez Ubisoft, jednak ostatnio pojawiły się poszlaki wskazujące na to, że debiut gry faktycznie może mieć miejsce we wspomnianym terminie. Okazuje się, że kilka miesięcy temu zespoły Business Development i Brand Partnership w Ubisoft prowadziły poszukiwania partnerów sponsorskich dla tej produkcji na rok 2024.

Jedna z pracownic Ubisoftu, Arisa Lagunzad, zamieściła za pośrednictwem portalu LinkedIn ogłoszenie o współpracy przy „największym hicie 2024 roku”. Kobieta zaznaczyła także, że Japonia była najbardziej wyczekiwanym przez fanów serii Assassin’s Creed miejscem, w którym ma odbywać się akcja gry. Warto dodać, że ogłoszenie jest już zedytowane, jednak w udostępnionym na Twitterze przez użytkownika AccessTheAnimus wpisie widzimy wyraźnie wzmiankę o 2024 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Kup Assassin’s Creed Mirage

Choć Ubisoft nie udzielił jeszcze oficjalnych komentarzy na ten temat, ta informacja wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów serii. Gracze widzą w tytule potencjał i liczą na to, że Assassin’s Creed Red spełni ich oczekiwania. Przypominamy również, że najbliżej jest nam do premiery Assassin’s Creed Mirage – produkcja zadebiutuje 12 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.