Głosy graczy w Assassin’s Creed Shadows! Ubisoft zaprasza do wzięcia udziału w Dubbing Challenge

Assassin's Creed Shadows Yasuke

Kilka dni temu Ubisoft prezentował uroki feudalnej Japonii w Assassin’s Creed Shadows. Francuska firma nie zamierza jednak zwalniać tempa i kontynuuje kampanię promocyjną wspomnianej produkcji. Jednym z jej elementów jest konkurs, dzięki któremu gracze będą mieli szansę użyczyć swojego głosu postaciom w nadchodzącej odsłonie serii Assassin’s Creed.

Ubisoft ogłosił konkurs Assassin’s Creed Shadows Dubbing Challenge

@assassinscreed

Ever wanted to voice a character in a video game? This may just be your chance to become the next NPC in Assassin’s Creed Shadows! Check our TikTok profile and duet the scenes available to participate. Rules and privacy notice available at: assassinscreedshadows.com/dubbingchallenge AssassinsCreedDubbingChallenge

♬ original sound – Assassin’s Creed – Assassin’s Creed

Ubisoft ogłosił konkurs Assassin’s Creed Shadows Dubbing Challenge skierowany do użytkowników portalu społecznościowego TikTok. Zgodnie z przekazanymi informacjami zwycięzcy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o „fascynującej” pracy aktorów i aktorek głosowych. Laureaci wezmą również udział w sesji prowadzonej przez profesjonalistów i nagrają kwestie dla „drugorzędnej” postaci niezależnej, które trafią do gry po jej premierze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zainteresowani muszą udać się na jedno z lokalnych kont Assassin’s Creed na portalu społecznościowym TikTok (pełna lista dostępna jest na oficjalnej stronie Ubisoftu). Następnie gracze będą musieli wybrać jedną z dostępnych scenek przerywnikowych (kolejne będą stopniowo dodawane w pierwszym tygodniu wyzwania), wybrać funkcję duetu i nagrać swój głos zgodnie ze scenariuszem. Na koniec wystarczy opublikować nagranie na swoim profilu z hashtagiem #AssassinsCreedDubbingChallenge.

Ubisoft wybierze najlepszego gracza w każdym języku. Francuska firma zapewnia, że liczba polubień czy komentarzy nie będzie mieć żadnego wpływu na wybór zwycięzcy. Wydawca podkreśla także, że konkurs dostępny jest wyłącznie w językach, które otrzymają dubbing w Assassin’s Creed Shadows, a więc w angielskim, japońskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim kastylijskim i brazylijskim portugalskim.

Francuska firma zaznacza również, że głosy głównych bohaterów i postaci niezależnych w Assassin’s Creed Shadows zostały nagrane przez profesjonalistów. Ogłoszony konkurs jest z kolei wyłącznie zabawą, dzięki której zwycięzcy będą mogli dowiedzieć się więcej o pracy aktorów i aktorek głosowych. Regulamin Assassin’s Creed Shadows Dubbing Challenge dostępny jest natomiast pod tym adresem.

Assassin’s Creed Shadows powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera zaplanowana jest na 15 listopada. Na czerwcowym Ubisoft Forward zaprezentowano natomiast 13-minutowy gameplay z nadchodzącej odsłony serii Assassin’s Creed.

Źródło: Ubisoft

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.