Assassin’s Creed Shadows na ogromnym materiale! 13-minutowy gameplay pojawił się na Ubisoft Forward 2024

Podczas minionego Xbox Games Showcase, Ubisoft zaprezentował skrawek rozgrywki z nadchodzącej odsłony Assassin’s Creed. Materiał jednakże nie należał do najbardziej obszernych. Był on bowiem jedynie przystawką przed daniem głównym, jakim jest prezentacja gry na wydarzeniu Ubisoft Forward 2024.

Assassin’s Creed Shadows zachwyca klimatem XVI-wiecznej Japonii

Rozgrywka z Assassin’s Creed Shadows na Ubisoft Forward 2024

Powyższy materiał przedstawia czysty gameplay z nadchodzącego Assassin’s Creed Shadows. Na ponad 13-minutowym materiale można podziwiać odmienne umiejętności bojowe oraz style poruszania się obojga głównych bohaterów. Widać tez gołym okiem, że tytuł stawia na różnorodność względem gameplayu pomiędzy dwojgiem protagonistów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Assassin’s Creed Shadows podczas niektórych zadań będzie możliwość wyboru stylu rozgrywki pomiędzy bardziej skradanym a atakiem frontalnym. W takich przypadkach to od graczy będzie zależeć, którym z dwojga głównych bohaterów pokierują.

Twórcy opowiedzieli także o tym, że nadchodzący Assassin’s Creed Shadows zaoferuje dynamiczny system pór roku, który bezpośrednio wpłynie na rozgrywkę. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie wydaje się ciekawe i może w interesujący sposób urozmaicić grę.

Nadchodzący Assassin’s Creed Shadows będzie rozgrywał się w XVI-wiecznej Japonii. Główni bohaterowie gry to ninja Naoe oraz samuraj Yasuke. Co ciekawe ten drugi wzorowany jest na prawdziwej historycznej postaci, mimo tego jednak zdołał już wywołać fale kontrowersji swoją aparycją.

Assassin’s Creed Shadows zadebiutuje 15 października 2024 roku. Gra pojawi się na PS5, Xboxach Series X|S i na komputerach PC.

Źródło: Ubisoft Forward 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.