Assassin’s Creed Shadows na zwiastunie z rozgrywką. Miłośnicy Kraju Kwitnącej Wiśni będą zachwyceni

Assassin's Creed Shadows

Assassin’d Creed Shadows to produkcja, która zyskała całkiem spore zainteresowanie graczy. Do tej pory jednakże Ubisoft nie zaprezentował rozgrywki z nadchodzącej części serii o skrytobójcach. Sytuacja ta jednak właśnie uległa zmianie, bowiem gra pojawiła się na tegorocznym Xbox Games Showcase.

Assassin’s Creed Shadows prezentuje się niezwykle malowniczo

Zwiastun Assassin’s Creed Shados na Xbox Games Showcase 2024

Powyższy zwiastun z nadchodzącej nowej odsłony Assassin’s Creed skupiony jest przede wszystkim na rozgrywce. W produkcji Ubisoftu pojawi się dwoje głównych bohaterów, a akcja gry osadzona została w XVI-wiecznej Japonii. Trzeba tutaj przyznać, że setting gry wygląda niesamowicie malowniczo, a walki zapowiadają się klimatycznie i brutalnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera Assassin’s Creed Shawdow odbędzie się 15 listopada 2025 roku, a więc już za kilka miesięcy. Tytuł pod względem rozgrywki raczej nie będzie znacząco odbiegał od tego, do czego przyzwyczaił graczy Ubisoft. Fabularnie jednak tytuł może zaskoczyć, szczególnie że XVI-wieczna Japonia oraz kreacja głównych bohaterów dają w tej kwestii spore pole do popisu.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.