Assassin’s Creed Valhalla The Forgotten Saga na obszernym gameplayu. Ubisoft przedstawia darmowe DLC

Assassin's Creed Valhalla

Rozszerzenie The Forgotten Saga do Assassin’s Creed Valhalla zostało zapowiedziane w trakcie wydarzenia z okazji 15-lecia marki o zakapturzonych zabójcach. Moduł ma być udostępniony podczas tegorocznych wakacji, a najnowszy gameplay przedstawia, z czym zmierzymy się w nadchodzącym DLC.

REKLAMA

Assassin’s Creed Valhalla The Forgotten Saga będzie powiewem świeżości

Assassin’s Creed Valhalla The Forgotten Saga – gameplay

Podczas rozgrywki wcielimy się – podobnie jak miało to miejsce w przypadku Assassin’s Creed Dawn of Ragnarok – w Odyna. Następnie trafimy do krainy Nilfheimu, gdzie będziemy zachęcani stawić czoła wielu wyzwaniom. Każdy z czterech regionów królestwa zaoferuje masę ciekawych logicznych wyzwań. Aby móc się ich podjąć, będziemy zmuszeni ulepszać swój sprzęt i tworzyć kreatywne konfiguracje wyposażenia.

Rozszerzenie The Forgotten Saga będzie wyróżniało się tym, że deweloperzy nie poprowadzą odbiorców za rączkę. Każde zadanie ma wiele rozgałęzień, więc to od nas zależy, którą ścieżką podążymy, aby osiągnąć swój cel. Czasami zostanie postawione nawet przed nami pytanie: czy chcemy eksplorować dodatkowy obszar w celu znalezienia lepszych broni, czy nie ryzykujemy utraty życia i udajemy się od razu do punktu kontrolnego.

Sprawdź także: Najlepsze gry battle royale

Wyżej podlinkowany film idealnie ukazuje sens podejmowanych decyzji. Nie brakuje w nim również szczegółowego przedstawienia konfiguracji wyposażenia czy sekretów. Wciąż natomiast nie znamy daty premiery dodatku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!