Resident Evil 4 Remake na zjawiskowym gameplayu! Gra wygląda naprawdę dobrze

Resident Evil 4 Remake

Podczas czerwcowego State of Play Sony przedstawiło Resident Evil 4 Remake. O kolejnym odświeżeniu od japońskich deweloperów mieliśmy dowiedzieć się coś więcej podczas Capcom Showcase 2022 i tak właśnie się stało. Twórcy podzielili się z nami pierwszym gameplayem, który pokazuje nadchodzącą przygodę Leona S. Kennedy’ego i Ady Wong.

Pierwszy, klimatyczny gameplay z Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake – gameplay

Na dobry początek przypomniano, że główną rolę w fabule odegra Leon, który zostanie wysłany na misję, w której będzie musiał odnaleźć zaginioną córkę prezydenta. Potem przedstawiono pierwsze urywki gameplayu, które tylko potwierdzają, że czwarta część serii jest bardzo podobna do poprzednich odświeżeń Capcomu – widać to chociażby po samym stylu chodzenia protagonisty doskonale znanego fanom Resident Evil 2.

Jednego nie można zarzucić Resident Evil 4 Remake – prezentowana na gameplayu wioska wygląda bardzo mrocznie i w niektórych momentach wręcz mrozi krew w żyłach.

Przeczytaj też: DLC Resident Evil Village Shadows of Rose zapowiedziane

Premiera Resident Evil 4 Remake jest zapowiedziana na 24 marca 2023 roku, a gra trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, omijając tym samym poprzednią generację konsol. Do debiutu produkcji na półkach sklepowych pozostało jeszcze trochę czasu, więc twórcy zapowiadają, że kolejne prezentacje remake’u nadejdą z biegiem czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z