Popularna ścigałka oraz 3 inne gry do pobrania za darmo! Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days Assetto Corsa Competizione

Microsoft regularnie stara się dostarczać swoim klientom coraz to nowe produkcje do przetestowania w ramach oferty Xbox Free Play Days. W ubiegłym tygodniu wszyscy zainteresowani mogli przetestować między innymi UFC 4 czy The Crew 2. Obecnie uwagę graczy przyciągnie nieco inne zestawienie gier, w tym jedna z bardziej kultowych produkcji wyścigowych w całej branży.

Assetto Corsa Competizione, Dragon Ball The Breakers, Catan i Serial Cleaner za darmo w ramach Xbox Free Play Days (13-16 lipca)

Assetto Corsa Competizione — zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend posiadacze abonamentu od Microsoftu mogą testować kilka specjalnie wybranych gier w ramach akcji Xbox Free Play Days. Osoby, które obecnie posiadają aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, mogą ogrywać wymienione poniżej gry za darmo do następnej niedzieli, czyli 16 lipca.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup Xbox Series X

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Planujecie dać którejś z tych produkcji szansę w ten weekend, a może jednak macie nieco inne „growe plany”? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.