Astro Bot rośnie na kolejną potężną markę Sony! Firma chwali grę i wspomina o mikropłatnościach

Astro Bot PlayStation

Nie czarujmy się — najjaśniejszym elementem ostatniego PlayStation State of Play była zapowiedź Astro Bot, która w zasadzie przyćmiła wszystkie inne, dość średnie gry. Po samym wydarzeniu pojawił się także wpis na blogu PlayStation, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat tego, co przygotowało dla nas Team Asobi. Teraz doszły do nas nowe wieści na temat tej pozycji i nadal są one wyjątkowo zadowalające.

Astro Bot trafi tylko na PS5 i dostępny będzie przez mikropłatności

Zwiastun Astro Bot

W ramach odpowiedzi na często zadawane pytania, na stronie poświęconej Astro Bot znalazło się kilka dodatkowych informacji, które ujawniają więcej szczegółów na temat samej gry. Przede wszystkim rozwiano wszelkie wątpliwości i ze stuprocentową pewnością możemy napisać, że nie będzie to płatna gra.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie otrzymaliśmy zapewnienie, że będzie to samodzielna, pełnowymiarowa przygoda, która zaoferuje „czterokrotnie więcej światów, 300 botów do uratowania oraz dziesiątki nowych mocy i funkcji do okrycia”. Brzmi to bardzo dobrze, zwłaszcza dla ludzi, którzy dali się porwać urokowi Astro’s Playroom. Sama zapowiedź nowych światów oraz mocy zapowiada też solidne rozwinięcie wielu elementów, które znane były z poprzedniej odsłony.

Astro Bot
Astro Bot

W dalszych odpowiedziach, jakie pojawiły się na stronie, można przeczytać też, że Astro Bot będzie grą dedykowaną wyłącznie na PS5, więc posiadacze konsol poprzedniej generacji będą musieli objeść się smakiem. Innym ważnym aspektem jest fakt, że tytuł ten będzie doświadczeniem wyłącznie dla jednego gracza i co ważne — pozbawionym mikropłatności.

Wszystko to może napawać jeszcze większym optymizmem, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie wiele gier dość mocno nastawionych jest na agresywną monetyzację swoich treści. Ostatecznie jednak o wszystkim przekonamy się po premierze, która zaplanowana jest na 6 września 2024 roku.

Źródło: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.