Poznaliśmy polską cenę Astro Bot! Twórcy prezentują profity dla wersji Deluxe i preorderów

Astro Bot Bloodborne

Zapowiedziany na PlayStation State of Play 2024 Astro Bot jawi się jako niezwykle przyjemna i przede wszystkim dobrze opracowana przygodówka. Od czasu zapowiedzi otrzymaliśmy całkiem sporo ciekawych informacji na temat tej produkcji i tak właśnie dowiedzieliśmy się, że w grze nie uświadczymy mikropłatności. Teraz wreszcie przyszła pora na ujawnienie ceny i okazuje się, że nie jest tak źle.

Polska cena Astro Bot może zaskakiwać

Wedle najnowszych informacji opublikowanych przez Sony w PS Store, polska cena Astro Bot wynosić będzie dokładnie 299 zł, czyli trochę poniżej standardowej ceny za nowe gry AAA. Osoby, które zdecydują się na zakup edycji Deluxe muszą zaś przygotować się na wydatek w cenie 339 zł. Nie jest to więc specjalnie wygórowana cena, zwłaszcza na tle praktyk firm takich jak Ubisoft. Warto jednak pamiętać, że mowa o kontynuacji darmowej gry, co u wielu może pozostawiać nie lada niesmak.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co jednak znajduje się edycji Deluxe Astro Bot? Szereg całkiem ciekawych prezentów, których przeznaczenie będzie tylko i wyłącznie kosmetyczne. Mowa bowiem o:

  • Złotym stroju dla ASTRO
  • 10 awatarach dla kont PSN
  • Ścieżce dźwiękowej oraz galerii grafik
  • Dwóch dodatkowych skórkach dla Dual Speedera
  • Stroju dla ASTRO inspirowanym Bloodborne

Dodatkowo gracze, którzy zdecydują się na preorder mogą liczyć na jeszcze jeden dodatkowy strój dla ASTRO, skórkę dla Dual Speedera oraz 2 portrety dla kont PSN. Co bardzo ważne — bonusy preorderowe dotyczą zarówno edycji standardowej, jak i tej z dopiskiem „Deluxe”.

Jak więc widać, deweloperzy oraz sam wydawca niezbyt chciwie podeszli do tematu wyceny Astro Bot na PS5. Być może to oraz sama zapowiedź rozbudowanej rozgrywki zachęci graczy do sprawdzenia prac Team Asobi? Przekonamy się po premierze, która zaplanowana została na 6 września 2024 roku.

Źródło: PlayStation Blog, PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.